O Mokotów Nova

Mokotów Nova

INFORMACJE OGÓLNE

Dzięki wyróżniającej się lokalizacji, doskonałej widoczności i wysokiej jakości powierzchni, Mokotów Nova jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w warszawskiej dzielnicy biznesowej na Mokotowie. Biurowiec Mokotów Nova jest położony przy ul. Wołoskiej 22/22A, w pobliżu skrzyżowania z ul. Domaniewską, w samym sercu dzielnicy. Doskonała lokalizacja i 3 osobne wjazdy sprawiają, że najemcy mają znacznie ułatwione dojazdy w godzinach szczytu. Imponująca fasada, wygodny rozkład budynku oraz duże okna przyciągają najemców, szukających najlepszej i najbardziej eleganckiej powierzchni, dostosowanej do ich potrzeb. Wyjątkowy układ powierzchni oferuje rzadką i imponującą przestrzeń 4 700 mkw. na jednym piętrze. Uzupełnieniem jest 1 070 miejsc parkingowych, dostępnych na 3 podziemnych parkingach. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd komunikacją miejską, ze stacją metro Wilanowska w zasięgu oraz wieloma liniami tramwajowymi
i autobusowymi w odległości krótkiego spaceru. Bliskość Galerii Mokotów, jednego z większych centrów handlowych, zapewnia szeroką gamę usług.

Właściciel

Nova Investments sp. z o.o.

Budynek biurowy Mokotów Nova należy do Nova Investments, spółki celowej funduszu Curzon Capital Partners III L.P., zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

Tristan Capital Partners jest firmą specjalizującą się w realizacji strategii inwestycyjnych w nieruchomości komercyjne na rzecz podmiotów publicznych i prywatnych na terenie całej Europy. Ten stanowiący własność kadry zarządzającej firmy butik inwestycyjny zarządza portfolio funduszy o rożnym stopniu ryzyka (core-plus, value-added/opportunistic). W jego skład wchodzą fundusze Curzon Capital Partners III, L.P., European Property Investors, L.P., European Property Investors Special Opportunities, L.P. oraz EPISO 3, L.P..Tristan Capital Partners, poprzez sieć biur w Londynie, Luksemburgu, Mediolanie, Paryżu, Sztokholmie, Düsseldorfie, Barcelonie oraz Warszawie, zarządza aktywami o łącznej wartości przekraczającej 14 miliardów euro.